środa, 11 wrzesień 2019 11:00

Internetowy sklep Huawei w Polsce – zniżki i darmowa dostawa Wyróżniony

Napisane przez  Bankier.pl - Wiadomości
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 19 września 2019 roku zrobimy zakupy w oficjalnym sklepie internetowym Huaweia. Producent obiecuje darmową dostawę do 24 godzin od chwili złożenia zamówienia i 15% zniżki na zakupy. 

Internetowy sklep Huawei w Polsce – zniżki i darmowa dostawa

(fot. Edgar Su / Reuters)

Huawei otwiera oficjalny sklep internetowy w Polsce. Od 19 września 2019 roku klienci będą mogli zrobić zakupy na stronie huawei.pl. Producent przewiduje specjalne oferty oraz promocje dla użytkowników platformy. W sklepie internetowym mają być dostępne produkty, których nie będzie można kupić w innych miejscach. Jeden z nich to etui do Huawei P30 Pro wysadzane kryształkami Swarovskiego.

Producent zapowiada darmową wysyłkę niezależnie od wartości całego zamówienia. Co więcej, jeżeli klient dokona zakupu do godziny 15:00, to otrzyma zamówienie na drugi dzień. Każda przesyłka ma trafić do zamawiającego w ciągu 24 godzin. Zwrotu produktu będzie można dokonać przez 15 dni od chwili zakupu. 

Od 12 do 18 września zainteresowane osoby mogą zapisać się na newsletter i zyskać 15% rabatu na zakupy. Zniżka ważna będzie od 25 września. Huawei nie jest jedyną firmą, która oferuje promocje za zapisanie się do newslettera

W grudniu 2018 roku Huawei otworzył pierwszy oficjalny sklep w warszawskiej Galerii Arkadia. Jak zaznaczyła Dorota Haller w wywiadzie dla wirtualnemedia.pl - Uruchomienie polskiego sklepu internetowego Huaweia jest kolejnym etapem ewolucji marki na naszym rynku. 

DF

Źródło:

Czytaj więcej

Czytany 2 razy