środa, 09 październik 2019 08:48

W Carrefour zakupy zrobisz w każdą niedzielę Wyróżniony

Napisane przez  Bankier.pl - Wiadomości
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Carrefour dostarczy zakupy w każdą niedzielę w miesiącu. Kolejny sklep obchodzi zakaz handlu. 

W Carrefour zakupy zrobisz w każdą niedzielę

Zakupy w Carrefour w każdą niedzielę (fot. Jerzy Dudek / FORUM)

Od 21 października 2019 roku zakupy z internetowego sklepu Carrefour będą dostarczane na terenie całej Polski. Początkowo ze sklepu online korzystać mogli tylko mieszkańcy stolicy oraz Śląska. Następnie sklep rozszerzył "niedzielną ofertę" o Kraków. 

Wybierając sposób dostawy klient może zdecydować się na przesyłkę kurierską, która zostanie dostarczona do jego domu w niedzielę. Także w niedzielę niehandlową. W Carrefour można wybrać jedną z czterech opcji odbioru zakupów:

  • dostawa do domu,
  • odbiór w punkcie Carrefour,
  • Carrefour Drive,
  • Coolomat.

Przy zakupach powyżej 180 zł klient nie zapłaci za dostawę. W przypadku zakupów w przedziale od 100 zł do 180 zł dostarczenie towarów kosztuje 9,90 zł. Natomiast za zamówienie poniżej 100 zł zapłacimy 19,90 zł. 

Od października klienci będą otrzymywali informacje SMS o statusie zamówienia. 

To nie koniec nowych pomysł wprowadzonych w sklepie. We Francji sieć Carrefour wraz ze start-upem AiFi testuje nowość w zakresie robienia zakupów. Sklep Flash wyposażony został w czujniki, które połączone są z kamerami i automatycznie wykrywają produkty w koszyku. Na zakończenie zakupów klient płaci w wybranych przez siebie sposób.

DF

Źródło:

Czytaj więcej

Czytany 61 razy